28 Ekim 2007 Pazar

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI


Tarihin yücesine,Erdiği gün bugün.Hürriyet bahçesine,Girildiği gün bugün.Koşarak kutlu izden,İlk hedef Akdeniz’den,Sonsuz emele tezden,Varıldığı gün bugün.Ünlüsü bayramların,Şereflerin şanların,Uğrunca ne canların,Verildiği gün bugün.Alın açık, yüzler ak,Aydın artık her şafak,Kalplerin bayrak bayrak,Gerildiği gün bugün.Sonucu kara bahtın,Devrilen tacın, tahtın,Sultanın, saltanatın,Yerildiği gün bugün.Kutlu olsun ey millet,Canımız Cumhuriyet,Zaferin demet demet,Derildiği gün bugün...
Evet şiirde dediği gibi zaferin demet demet derildiği gün olacak inşallah en kısa zamanda Allah vatani görevini yapan tüm askerlerimizi korusun ve inşallah bundan sonra bir daha böyle şehit acısı yaşatmasın bizlere.Vatanımız bir bütündür ve asla bölünemez.Bu millet ne zor günler geçirdide yıkılmadı ve yıkılmayacak.Vatanımıza göz dikenler hedeflerine ulaşamayacaklar çünkü bu vatanı ATATÜRK,ün evlatları koruyor. Türk halkının CUMHURİYET BAYRAMINI kutluyorum.Sevgiyle ve sağlıkla kalın.

1 Comment:

CresceNet said...

Oi, achei seu blog pelo google está bem interessante gostei desse post. Gostaria de falar sobre o CresceNet. O CresceNet é um provedor de internet discada que remunera seus usuários pelo tempo conectado. Exatamente isso que você leu, estão pagando para você conectar. O provedor paga 20 centavos por hora de conexão discada com ligação local para mais de 2100 cidades do Brasil. O CresceNet tem um acelerador de conexão, que deixa sua conexão até 10 vezes mais rápida. Quem utiliza banda larga pode lucrar também, basta se cadastrar no CresceNet e quando for dormir conectar por discada, é possível pagar a ADSL só com o dinheiro da discada. Nos horários de minuto único o gasto com telefone é mínimo e a remuneração do CresceNet generosa. Se você quiser linkar o Cresce.Net(www.provedorcrescenet.com) no seu blog eu ficaria agradecido, até mais e sucesso. (If he will be possible add the CresceNet(www.provedorcrescenet.com) in your blogroll I thankful, bye friend).